Texas Instruments
型号:
TLE2021CDR
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.482
$1.482
10
$1.33
$13.3
25
$1.25476
$31.369
100
$1.069035
$106.9035
250
$1.003808
$250.952
500
$0.878332
$439.166
1000
$0.727757
$727.757
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.65V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 240µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 25 nA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 150 µV |
| Series | Excalibur™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | TLE2021 |