Tadiran Batteries
型号:
TLH-5934/P
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
BATTERY LITHIUM 3.6V 1/10 D
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.108
$10.108
10
$8.43315
$84.3315
50
$7.39784
$369.892
100
$7.00321
$700.321
300
$6.608646
$1982.5938
500
$6.411379
$3205.6895
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | 86°F (30°C) or Below |
| Termination Style | PC Pin |
| Battery Cell Size | 1/10D |
| Discharge Rate | 1mA |
| Voltage - Rated | 3.6 V |
| Size / Dimension | 1.30" Dia x 0.28" H (32.9mm x 7.2mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 16.3 g |
| Series | TLH |
| Capacity | 900mAh |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Battery Chemistry | Lithium Thionyl Chloride |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Mfr | Tadiran Batteries |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 120 Months |