首页 / 钽电容器 / TLJA157M006R0900
minImg
TLJA157M006R0900
KYOCERA AVX
型号:
TLJA157M006R0900
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1206
库存 : 2000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm
Series TLJ
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 150 µF