KYOCERA AVX
型号:
TLJG107M006R0800
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.68685
$6.8685
50
$0.57076
$28.538
100
$0.491435
$49.1435
500
$0.380475
$190.2375
1000
$0.327636
$327.636
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | G |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 800mOhm |
| Series | TLJ |
| Type | Molded |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 100 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |