首页 / 钽电容器 / TLJT227M002R1100
minImg
TLJT227M002R1100
KYOCERA AVX
型号:
TLJT227M002R1100
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 220UF 20% 2.5V 1411
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5 V
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm
Series TLJ
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 220 µF