TLL-87W-24V-S
Floyd Bell Inc
型号:
TLL-87W-24V-S
描述:
PANEL MOUNT WHITE CONTINUOUS OUT
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP68
Viewing Angle -
Termination Style Screw Terminal
Panel Cutout Dimensions 1.06" (26.80mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings DC
Series Turbo Light
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr Floyd Bell Inc
Features -
Lens Color Colorless
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 80mA
Base Product Number TLL-87
Lens Size 33.00mm Dia