Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$63.5835
$63.5835
5
$61.6588
$308.294
10
$58.7689
$587.689
25
$57.80522
$1445.1305
50
$55.87824
$2793.912
100
$51.25383
$5125.383
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Plastic |
| Approval Agency | CSA, cUL, FCC, UL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Floor, Wall |
| Product Status | Active |
| Series | Protect It!® |
| Type | Outlet Strip, Surge Protector |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | 8' (2.44m) |
| AC Outlets | 12 |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 2880J |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | Type F Coax, RJ11, RJ45 |
| Voltage - Input | 120V |