Tripp Lite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.212
$52.212
5
$50.635
$253.175
10
$48.26095
$482.6095
25
$47.4696
$1186.74
50
$45.88728
$2294.364
100
$42.08975
$4208.975
请发送询价,我们将立即回复。

| Connector - AC Output | NEMA 5-15R |
| Housing Material | Plastic |
| Approval Agency | cUL |
| Current - Max | 15A |
| Mounting Type | Bench, Floor, Wall |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Outlet Strip, Surge Protector |
| Overload Protection | Circuit Breaker(s) |
| Cord Length | 15' (4.57m) |
| AC Outlets | 6 |
| Region Utilized | North America |
| Energy | 900J |
| Connector - AC Input | NEMA 5-15P |
| Mfr | Tripp Lite |
| Features | Switch, USB Charge Port(s) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120V |