TLR2HDTE1L00F75
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
TLR2HDTE1L00F75
封装:
2010
描述:
RES 0.001 OHM 1% 1W 2010
库存 : 9485
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 1 mOhms
Series TLR
Power (Watts) 1W