Taoglas Limited
型号:
TLS.20.1F11
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 460MHZ WHIP STR N MALE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 450MHz ~ 470MHz |
| Applications | CDMA |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | IP69K |
| Termination | N Type Male |
| Mounting Type | Base Mount |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Height (Max) | 3.134" (79.60mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | Shockwave |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 460MHz |
| Power - Max | 100 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -3dB |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | -2.2dBi |
| Base Product Number | TLS.20 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |