Texas Instruments
型号:
TLV2254AID
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.3035
$4.3035
10
$3.8684
$38.684
25
$3.65674
$91.4185
100
$3.169295
$316.9295
250
$3.006712
$751.678
500
$2.697924
$1348.962
1000
$2.275364
$2275.364
2500
$2.161592
$5403.98
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 8 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 200 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 140µA (x4 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | LinCMOS™ |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | TLV2254 |