Texas Instruments
型号:
TLV2375ID
封装:
16-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8975
$2.8975
10
$2.6049
$26.049
25
$2.45784
$61.446
100
$2.093895
$209.3895
250
$1.96612
$491.53
500
$1.720355
$860.1775
1000
$1.425437
$1425.437
2500
$1.327131
$3317.8275
5000
$1.277978
$6389.89
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2.1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 750µA (x4 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1 pA |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 16 mA |
| Base Product Number | TLV2375 |