Texas Instruments
型号:
TLV2402IDR
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8405
$2.8405
10
$2.5498
$25.498
25
$2.40578
$60.1445
100
$2.04972
$204.972
250
$1.924624
$481.156
500
$1.684046
$842.023
1000
$1.39535
$1395.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.0025V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900nA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 390 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 200 µA |
| Base Product Number | TLV2402 |