Texas Instruments
型号:
TLV2460CDBVR
封装:
SOT-23-6
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0615
$2.0615
10
$1.85345
$18.5345
25
$1.74876
$43.719
100
$1.48998
$148.998
250
$1.399008
$349.752
500
$1.224132
$612.066
1000
$1.014277
$1014.277
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 6 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 6.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 550µA |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 1.3 nA |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Base Product Number | TLV2460 |