Texas Instruments
型号:
TLV3704IPW
封装:
14-TSSOP
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.9108
$29.108
25
$2.75196
$68.799
100
$2.385165
$238.5165
250
$2.262824
$565.706
500
$2.030416
$1015.208
1000
$1.712404
$1712.404
2500
$1.62678
$4066.95
5000
$1.565628
$7828.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay (Max) | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | 88dB CMRR, 105dB PSRR |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 16V, ±1.35V ~ 8V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 250pA @ 15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 1µA |
| Base Product Number | TLV3704 |