Texas Instruments
型号:
TLV9024RTER
封装:
16-WQFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16WQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.41075
$14.1075
25
$1.33152
$33.288
100
$1.1343
$113.43
250
$1.065064
$266.266
500
$0.931931
$465.9655
1000
$0.77217
$772.17
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay (Max) | 100ns |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 95dB |
| Output Type | Open-Drain, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 100mA @ 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-WQFN (3x3) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 1.5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 5pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 30µA |
| Base Product Number | TLV9024 |