首页 / 钽电容器 / TM3D686M6R3EBA
minImg
TM3D686M6R3EBA
Vishay Sprague
型号:
TM3D686M6R3EBA
描述:
CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm
Series TANTAMOUNT®, TM3
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 68 µF