CarlisleIT
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$39.482
$39.482
10
$34.56955
$345.6955
25
$33.07596
$826.899
40
$32.008825
$1280.353
100
$30.941975
$3094.1975
300
$29.234825
$8770.4475
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polychlorotrifluoroethylene (PCTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 400 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | CarlisleIT |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | 1.85mm |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 65 GHz |
| Base Product Number | TMB-V8 |