TMC050250R0FE02
Vishay Dale
型号:
TMC050250R0FE02
品牌:
Vishay Dale
描述:
RES CHAS MNT 250 OHM 1% 50W
库存 : 6
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.625" (15.87mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 250 Ohms
Series TMC
Power (Watts) 50W