Trinamic Motion Control GmbH
型号:
TMC249A-SA
封装:
28-SO
批次:
-
描述:
IC MTR DRV BIPLR 3.3-5.5V 28SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.9625
$14.9625
10
$13.7484
$137.484
25
$13.1784
$329.46
100
$11.61128
$1161.128
250
$11.041394
$2760.3485
500
$10.329046
$5164.523
1000
$9.474226
$9474.226
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | - |
| Output Configuration | Pre-Driver - Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SO |
| Series | - |
| Function | Controller - Commutation, Direction Management |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | HVCMOS |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.5V |
| Step Resolution | 1 ~ 1/64 |
| Mfr | Trinamic Motion Control GmbH |
| Package | Tube |
| Interface | SPI |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Base Product Number | TMC249 |