TMCP0G336MTRF
Vishay Sprague
型号:
TMCP0G336MTRF
描述:
CAP TANT 33UF 20% 4V 0805
库存 : 2465
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code P
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.9Ohm @ 100kHz
Series TMCP
Type Molded
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF