Traco Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$71.44
$71.44
10
$70.3247
$703.247
25
$68.09182
$1702.2955
50
$64.74307
$3237.1535
100
$60.277975
$6027.7975
250
$58.9722
$14743.05
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 2.5 kV |
| Approval Agency | CB, CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 48V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.7mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 835mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | TMDC 40 (40W) |
| Power (Watts) | 40W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | Traco Power |
| Package | Box |
| Base Product Number | TMDC 40 |