TMOV14RP320EL2T7
Littelfuse Inc.
型号:
TMOV14RP320EL2T7
描述:
VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
库存 : 5110
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 380 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series TMOV®
Package / Case Disc 14mm
Energy 136J
Maximum AC Volts 320 V
Mfr Littelfuse Inc.
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 420 V