Littelfuse Inc.
型号:
TMOV20RP625M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.774
$2.774
10
$2.48805
$24.8805
25
$2.34764
$58.691
100
$2.000225
$200.0225
250
$1.878112
$469.528
500
$1.643367
$821.6835
1000
$1.361644
$1361.644
2500
$1.267737
$3169.3425
5000
$1.220778
$6103.89
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 900 V |
| Capacitance @ Frequency | 250 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.1 kV |
| Series | iTMOV® |
| Package / Case | Disc 20mm 3-Lead |
| Energy | 400J |
| Maximum AC Volts | 625 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Thermally Protected |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 825 V |
| Current - Surge | 10 kA |
| Base Product Number | TMOV20 |