TMOV25SP115M
Littelfuse Inc.
型号:
TMOV25SP115M
描述:
VARISTOR 180V 20KA SQUARE 25MM
库存 : 1434
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 3200 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series TMOV® 25S
Package / Case Square 25mm, 3 Lead
Energy 170J
Maximum AC Volts 115 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V