Littelfuse Inc.
型号:
TMOV25SP750M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR 1.2KV 20KA SQUARE 25MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.4695
$6.4695
10
$5.84155
$58.4155
25
$5.56966
$139.2415
100
$4.835975
$483.5975
250
$4.618596
$1154.649
500
$4.211084
$2105.542
1000
$3.667712
$3667.712
2500
$3.531872
$8829.68
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 1.08 kV |
| Capacitance @ Frequency | 550 pF @ 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 1.2 kV |
| Varistor Voltage (Max) | 1.32 kV |
| Series | TMOV® 25S |
| Package / Case | Square 25mm, 3 Lead |
| Energy | 670J |
| Maximum AC Volts | 750 V |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Features | Thermally Protected |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 970 V |
| Current - Surge | 20 kA |