TMOV34S661EP
Littelfuse Inc.
型号:
TMOV34S661EP
描述:
VARISTOR 1.05KV 40KA SQUARE 34MM
库存 : 64
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 945 V
Capacitance @ Frequency 2000 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 1.05 kV
Varistor Voltage (Max) 1.155 kV
Series TMOV® 34S
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs
Energy 1030J
Maximum AC Volts 660 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 850 V