TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
型号:
TMPV 0754SV-4R7MN-D
封装:
-
批次:
-
描述:
4.7 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.6384
$6.384
25
$0.59242
$14.8105
50
$0.50141
$25.0705
100
$0.45581
$45.581
250
$0.428412
$107.103
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| Current - Saturation (Isat) | 11.3A |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.213" (5.40mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| Size / Dimension | 0.311" L x 0.287" W (7.90mm x 7.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 20.5mOhm Max |
| Series | TMPV |
| Inductance | 4.7 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Alloy Powder |