TMR-500MA-T
OptiFuse
型号:
TMR-500MA-T
品牌:
OptiFuse
描述:
FUSE BRD MNT 500MA 250VAC RADIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 0.58
Response Time Slow Blow
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 500 mA
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Size / Dimension 0.335" Dia x 0.327" H (8.50mm x 8.30mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Series TMR
Package / Case Radial, Can, Vertical
Voltage Rating - AC 250 V