TMS320C6202BZNZ250
Texas Instruments
型号:
TMS320C6202BZNZ250
封装:
352-FCBGA (27x27)
描述:
IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 352-FCBGA (27x27)
Series TMS320C62x
Clock Rate 250MHz
Type Fixed Point
Package / Case 352-BBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.50V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 3.30V