TMS320DM642GNZ600
Texas Instruments
型号:
TMS320DM642GNZ600
封装:
548-FCBGA (27x27)
描述:
IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548-BGA
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 90°C (TC)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 548-FCBGA (27x27)
Series TMS320DM64x, DaVinci™
Clock Rate 600MHz
Type Fixed Point
Package / Case 548-BBGA, FCBGA
Voltage - Core 1.40V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 3.30V