Essentra Components
型号:
TN4-24-632-2
封装:
-
批次:
-
描述:
RND STANDOFF #6-32 NYLON 1-1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.446
$4.446
5
$4.2218
$21.109
10
$4.11065
$41.1065
25
$3.99988
$99.997
50
$3.88873
$194.4365
100
$3.66643
$366.643
250
$3.444244
$861.061
500
$3.333151
$1666.5755
1000
$3.222039
$3222.039
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Natural |
| Material | Nylon, Brass Insert |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Weight | - |
| Series | Richco, TNSP |
| Type | Round Standoff |
| Between Board Height | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Length - Overall | 1.750" (44.45mm) 1 3/4" |
| Plating | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | TN4-24 |