TNPU120632K4AZEN00
Vishay Dale
型号:
TNPU120632K4AZEN00
描述:
RES SMD 32.4KOHM 0.05% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.05%
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 32.4 kOhms
Series TNPU e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W