TNPW020149R9BEED
Vishay Dale
型号:
TNPW020149R9BEED
品牌:
Vishay Dale
封装:
0201
描述:
RES 49.9 OHM 0.1% 1/20W 0201
库存 : 37800
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings AEC-Q200
Resistance 49.9 Ohms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.05W, 1/20W