TNPW06031K69BXCN
Vishay Dale
型号:
TNPW06031K69BXCN
品牌:
Vishay Dale
封装:
0603
描述:
RES 1.69K OHM 0.1% 1/10W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 1.69 kOhms
Series TNPW
Power (Watts) 0.1W, 1/10W