TNPW06032K70BYEN
Vishay Dale
型号:
TNPW06032K70BYEN
描述:
RES 2.7K OHM 0.1% 1/10W 0603
库存 : 1724
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.7 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W