TNPW0603680RDEEA
Vishay Dale
型号:
TNPW0603680RDEEA
描述:
RES 680 OHM 0.5% 1/10W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 Ohms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W