TNPW080510K0BYEN
Vishay Dale
型号:
TNPW080510K0BYEN
封装:
0805
描述:
RES 10K OHM 0.1% 1/8W 0805
库存 : 1481
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W