TNPW08056K49BEEN
Vishay Dale
型号:
TNPW08056K49BEEN
品牌:
Vishay Dale
封装:
0805
描述:
RES 6.49K OHM 0.1% 1/8W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.49 kOhms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.125W, 1/8W