TNPW120610R0DEEA
Vishay Dale
型号:
TNPW120610R0DEEA
描述:
RES 10 OHM 0.5% 1/4W 1206
库存 : 6950
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 Ohms
Series TNPW e3
Power (Watts) 0.25W, 1/4W