TNPW120619R1BETA
Vishay Dale
型号:
TNPW120619R1BETA
描述:
RES 19.1 OHM 0.1% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 19.1 Ohms
Series TNPW
Power (Watts) 0.25W, 1/4W