TNPW201069R8BETF
Vishay Dale
型号:
TNPW201069R8BETF
封装:
2010
描述:
RES 69.8 OHM 0.1% 2/5W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 69.8 Ohms
Series TNPW
Power (Watts) 0.4W, 2/5W