TP02121A-4K
NKK Switches
型号:
TP02121A-4K
品牌:
NKK Switches
描述:
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
用户指南
Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)
Series TP02
Type Resistive
Length 9.83" (249.60mm)
Mfr NKK Switches
Height 0.08" (2.10mm)
Package Box
Product Status Active
Width 7.41" (188.10mm)