C&K
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.6285
$7.6285
10
$6.8571
$68.571
25
$6.54094
$163.5235
50
$6.25955
$312.9775
100
$6.01331
$601.331
250
$5.696846
$1424.2115
500
$5.274856
$2637.428
1000
$5.028692
$5028.692
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Round, Plunger |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TP |
| Type | Standard |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Mfr | C&K |
| Features | Sealed |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | TP12S |