TP1.5KE30CA
Littelfuse Inc.
型号:
TP1.5KE30CA
封装:
DO-201
描述:
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO201
库存 : 182
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 36.7A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 28.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE
Type Zener
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 41.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 25.6V