Texas Instruments
型号:
TPA4861DR
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC AMP CLASS AB MONO 1.1W 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.204
$2.204
10
$1.9817
$19.817
25
$1.8696
$46.74
100
$1.593055
$159.3055
250
$1.495832
$373.958
500
$1.308853
$654.4265
1000
$1.084482
$1084.482
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.1W x 1 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TPA4861 |