Nearson Inc.
型号:
TPCB02593-12-AM-AGDP-L
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
ANTENNA EMBEDDED MICROSTRIPE R/A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.784
$17.784
10
$16.34475
$163.4475
25
$15.6674
$391.685
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 4 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MMCX |
| Mounting Type | - |
| Height (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 892MHz, 1.85GHz |
| Mfr | Nearson Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 0dBi, 2dBi |
| Base Product Number | TPCB02593 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |