KYOCERA AVX
型号:
TPMV108M006R0020
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 1000UF 20% 6.3V 2924
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5195
$5.5195
10
$4.96565
$49.6565
50
$4.30331
$215.1655
100
$3.751645
$375.1645
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | V |
| Height - Seated (Max) | 0.148" (3.75mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Size / Dimension | 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20mOhm |
| Series | TPM |
| Type | Molded |
| Package / Case | 2924 (7361 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 1000 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |