Texas Instruments
型号:
TPS563900EVM-574
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL MODULE FOR TPS563900
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.453
$24.453
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 3.5A, 3.5A |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 1V, 1.1V |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | TPS563900 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 18V |
| Base Product Number | TPS563 |