TPS61196EVM-600
Texas Instruments
型号:
TPS61196EVM-600
描述:
EVAL BOARD LED DRIVER TPS61196
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 60V
Outputs and Type 6, Non-Isolated
Mfr Texas Instruments
Features Dimmable
Utilized IC / Part TPS61196
Package Box
Product Status Active
Current - Output / Channel 200mA
Voltage - Input 10V ~ 30V